Co zrobić, aby on obdarzył Cię uczuciem

Published on 21 maja 2019

Na pewno wiele kobiet zastanawia się jak sprawić, aby mężczyzna zwariował na naszym punkcie i obdarzył nas miłością. Jeśli obiekt Twoich westchnień jeszcze nie wyznał Ci uczucia, podpowiadamy, co możesz zrobić, aby do tego doprowadzić.

Bądź piękna

Zapewne każda kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że mężczyźni są wzrokowcami. Musisz zatem zadbać o swój wygląd, ponieważ jest to pierwsza rzecz, która przyciąga uwagę mężczyzny. Miej więc zadbane włosy, staranny makijaż, idź do salonu piękności, ćwicz, aby być w dobrej formie, zakładaj sukienki, aby wyglądać kobieco. Stosując się do tych zasad, możesz mieć pewność, że będziesz dla niego piękna.

Doceń samą siebie

Powinnaś lubić siebie, szanować i akceptować. Kto Cię pokocha, jeżeli sama nie będziesz siebie kochać. Istnieje jedna bardzo ważna zasada – aby poczuć się dobrze z kimś, najpierw musimy czuć się dobrze sami ze sobą. Doceń to, kim jesteś. Jeśli będziesz chodziła ze spuszczoną głową, wszyscy zdadzą sobie sprawę, że jesteś kobietą, która w siebie nie wierzy, która ma kompleksy, więc nikt cię nie polubi, a tym bardziej ten mężczyzna. Zrób sobie przysługę, popatrz w lustro i pokochaj osobę, którą widzisz. Jeśli uważasz, że powinnaś coś poprawić, np. być piękniejsza, zrób to. Makijaż czy nowa sukienka potrafią zdziałać cuda. Jeżeli nie czujesz się dobrze ze sobą, idź do fryzjera, na zakupy, a metamorfoza okaże się łatwiejsza, niż przypuszczałaś. Dzięki temu staniesz się pewna siebie i atrakcyjna. Do dzieła!

Nie szczędź pochwał

Każdy lubi być podziwiany i doceniany. Mężczyzna też. Dlatego podziwiaj go! Szukaj w nim godnych uwagi rzeczy, w których jest dobry, aby móc powiedzieć: „Wow, jesteś super!” Gdy kobieta podziwia mężczyznę, on czuje się szczęśliwy. Kobieta, która potrafi wzbudzić w mężczyźnie pozytywne uczucia, jest już o krok od celu. Sama przekonasz się, że to on będzie szukał kontaktu z Tobą i Twojego towarzystwa, ponieważ z Tobą czuje się dobrze.

Nie pozwól mu myśleć, że już jesteś jego

Kolejną wskazówką, jak sprawić, aby mężczyzna oszalał na Twoim punkcie, jest to, by nie pozwolić mu myśleć, że już Cię zdobył i nie musi robić nic innego, bo już należysz do niego. Kiedy mężczyzna myśli, że zdobył kobietę, może przestać się starać. Pozwól mu się wysilić. Tylko wtedy będzie doceniał to, co ma. Powinnaś postępować w ten sposób przynajmniej na początku. Mężczyźni są zdobywcami, więc pozwól mu się zdobywać. Możesz go kusić, ale to on powinien starać się o Ciebie. Wtedy będziesz miała szansę na nawiązanie głębszej, szczerej relacji.